facebook

Kingi endale pärlvalge naeratus tõhusa hammaste fotovalgendusega Tallinn

Estee salon pakub Teile laial valikul erinevaid protseduure esteetilise kosmetoloogia valdkonnast. Me teame, et olla ilus ja terve ei pea kasutama kirurgilist sekkumist. Tänu uuele tehnoloogiale ja kogemustega spetsialistidele, pakume teile maailma tasemel teenuseid ja kõrgklassi teenindust.

Fotovalgendamisel kasutatakse kõige kaasaegsemat, turvalisemat ja efektiivsemat tehnikat, võimaldades saada kerge vaevaga kaunid ja valged hambad. Esmalt määratakse hammaste toon. Seejärel kantakse hammastele valgendav geel ning valgustatakse fotolambiga nii ülemised kui alumised hambad. Hammastele kantav valgendav geel aktiviseerub fotolambi valguse abil ning eemaldab kõigest kolme 15-minutilise seanssi käigus toidu, kohvi, tee, tubaka, punase veini ja muud tumedamad laigud. Protseduur on täiesti valutu ja ohutu ning ei kahjusta hambaid ega igemeid. Hammaste toon võib muutuda 4-8 tooni võrra, sõltuvalt esialgsest toonist. Protseduur kestab kõigest 60 minutit, kuid hammaste õigel hooldamisel püsib tulemus kuni 1 aastani! Kiirelt, mugavalt ja ohutult säravvalge naeratus!

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • Hammaste fotovalgendus ühele

Tähtis:

Pärast protseduure on soovitatav järgida alltoodud juhiseid: kolm päeva pärast protseduuri tuleb vältida kohvi, tee, punast veini ja sokolaadi tarbimist. Kolm päeva pärast protseduuri on soovitav keelduda suitsetamisest. Protseduuri tegemine on ebasoovitav järgmistel juhtudel: rasedus ja rinnaga toitmine. Valgendamise protseduur üldiselt ei valgenda kroone ega plomme. Seansse soovitatakse läbi viia mitte sagedamini kui üks kord 4 nädala jooksul.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Estee salon, Juhkentali 15, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 1 h
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Nägu ja pea
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

50,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +50

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Estee salon
+372 5068275 esteesalon@estee.ee
Google 4.7 / (118)
 • Посещала салон неоднократно, осталась очень довольна. Спасибо внимательному и профессиональному персоналу! Косметолог Алла Денисова профессионал своего дела! Только в этом салоне нашла процедуру микротоки.
 • Я клиент Eeste салона уже несколько лет. Хочу сказать огромное спасибо!!! Мой косметолог Алла Денисова.Лучше косметолога я не встречала. После её процедур моя кожа сияет.Она настоящий профессионал и волшебница!!!СПАСИБО!!!❤️
 • Качество услуг выше всяких похвал! Я в восторге!! Хочу отметить мастера ногтевого сервиса Тому Бабий в салоне MIRACLE на Paldiski mnt. Она профессионал своего дела - без сомнений. Спасибо за шикарный сервис и душевную обстановку, а это немаловажно в такой сфере деятельности. Так же огромная благодарность основателю Estee за то, что существуют такие салоны. Теперь я Ваш постоянный клиент).
 • Väga kena ja meeldiv teenindus. Maja ilus ja seest puhas ning hubane! Pakuti teed ja kohvi. Laual salvrätid. Super. Ka järgmistel päevadel oli hea tunne ning näost kadus kohe nii mõnigi korts ja aasta!?
 • Огромное спасибо команде Estee! Каждую процедуру делают со всей душой, настоящие профи своего дела! Уже как 7 лет являюсь их постоянным клиентом. Это место, где каждый посещение превращается в приятный отдых и уход за собой! Место, где ты чувствуешь себя по-настоящему важным и ценным клиентом! ?❤️
Kommentaarid