facebook

Kingid talle

Milline meelelahutus meestele meeldib? Kas kingid talle sportlikke elamusi, ekstreemset meelelahutust või hoopis lõõgastava spaapuhkuse? Milline kingitus tooks uusi ja värskeid elamusi, pakuks üllatusmomenti ning looks unustamatuid mälestusi? Siit leiate kõigile küsimustele vastused. Sellest kategooriast leiate suure valiku põnevat ja mitmekülgset meelelahutust meestele. Olgu siis kingisaajaks abikaasa, poissõber või kolleeg - sobivaid pakkumisi leiate kõigile.

Selles kategoorias on pakkumised, mis on tulvil seiklusi ja uusi kogemusi. Kinkige unustamatu kuumaõhupalli lend või adrenaliinirohke lasketiiru külastus. Lõõgastust pakuvad rahulikud spaamõnud koos massaažide ja spaarituaalidega. Ka maitsemeeled saavad kosutust - valikus on ka mitmeid õhtusöögipakette, kus külastajad saavad nautida mitmekäigulisi gurmee-õhtusööke. 

Kui kingituse valik tekitab peavalu ning kahtlete oma valikus, siis tasub valida hoopis kinkekomplekt. Sellega kingite kingisaajale võimaluse ise oma meelelahutuskink välja valida. Teie pääsete kingi valimise vaevast ning kingisaaja on rõõmus talle antud valikuvabaduse üle.