facebook

FILTRID

 • Elamuse tüüp
 • Majutus ja puhkus (1)
 • Kinkekaardid (1)
 • Hind
 • alates 50 € kuni 100 € (1)
 • alates 100 € kuni 200 € (1)
 • alates 200 € kuni 400 € (1)
 • enam kui 400 € (1)
 • Osalejate arv
 • 1 (1)
 • 2 (1)
 • 3 (1)
 • 4+ (1)
 • Liik
 • Premium (1)
 • Teenusepakkuja
 • SPA VILNIUS Druskininkai (1)
 • Riik
 • Leedu (1)
 • Näita filtreid
 • Linn Leedu
 • Druskininkai (1)

SPA VILNIUS Druskininkai

"SPA Vilnius Druskininkai" on Druskininkais asuv luksuslik spaakeskus, mis pakub erinevaid tervise-, ilu- ja lõõgastusteenuseid. See spaa pakub järgmisi teenuseid:

Hotelli "SPA VILNIUS Druskininkai" kinkekaart : Kinkekaart võimaldab saajal valida ja kogeda erinevaid selle spaakeskuse pakutavaid teenuseid.

2-ööd harmooniline lõõgastus kahele : Teenus sisaldab 2 ööd hotellis, mis on seotud spaahoolduste või muude lõõgastusteenustega kahele inimesele.

2-öine argipäevane lühike paus : lühike paus, mis sisaldab 2 tööpäeva ööd.

1-öine paus "Lühike puhkus" ühele : Teenus on mõeldud individuaalseks lühiajaliseks lõõgastumiseks, sh 1 öö koos võimalike spaahooldustega.

2 ööd spaaga ja õhtusöök kahele : teenus, mis sisaldab 2 ööd, spaahooldusi ja õhtusööki kahele.

1-ööpaus "Lühike puhkus" kahele : Lühiajaline puhkus kahele inimesele, mis sisaldab 1 öö ja võimalikke spaahooldusi.

2-öine paus "Lühike puhkus" : lühike paus, mis sisaldab 2 ööd koos valikulise meelelahutusega.

Romantiline peatumine spaa ja õhtusöögiga tööpäeviti : Romantiline majutus kahele koos spaahoolduste ja õhtusöögiga tööpäeviti.

Romantiline spaaõhtu õhtusöögiga : romantiline valik, mis sisaldab üleöö spaahooldust ja õhtusööki.

"SPA Vilnius Druskininkai" on suurepärane koht lõõgastumiseks ja luksusliku puhkuse nautimiseks, pakkudes laia valikut tervise- ja taastumisteenuseid.

Näita rohkem
SPA VILNIUS Druskininkai
SPA VILNIUS Druskininkai Google 4.7 / (1670)

Tänapäeval on paljudes meie elus stress ja pinge muutunud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks. Kahjuks on stressiga seotud haigused meie ühiskonnas üha tavalisemad. Pikaajaline ravimata stress ja pikaajaline pinge võib põhjustada mitte ainult vaimse tervise haigusi, vaid lõpuks muutuda ka füüsiliste haiguste põhjustajaks. Tekib küsimus. Võib-olla on aeg lõpuks peatuda ja öelda kõva STOP? Öeldakse, et elu on ainult üks ja lõppude lõpuks väärib igaüks meist puhata, keskkonda vahetada ja argirutiinist lahti murda ja ennast armastada.

Kvaliteetseks puhkuseks pole vaja minna kaugematesse välismaa kuurortidesse. Kutsume teid valima puhkust lõõgastumiseks ja tervise parandamiseks Leedu kuurortides. Üks neist on Druskininkai . Druskininkai on pikka aega olnud kuulus kui Leedu vanim ja suurim aastaringselt avatud balneoloogiline, muda- ja kliimakuurort. Veel 1838. aastal rajati siia esimene sanatoorium ja 1794. aastal kuulutati Druskininkai kuurort ravikuurordiks.

Üks parimaid kohti suurepäraseks puhkuseks Druskininkais on "SPA Vilnius Druskininkai" . "SPA Vilnius Druskininkai" on 4* hubane ja kaasaegne tervisekeskus, kus on palju mineraalveeprotseduure ja tervendava vee programme. Selles hotellis parandab iga hotellikülaline oma tervist ja veedab mõnusalt aega. Palju erinevaid protseduure , professionaalne teenindus ja suurepärane lõõgastus – mis saaks olla parem, eks?

Ööbimine 4* hotellis SPA Vilnius

Hotellis on lai valik erineva klassiga tube, mis garanteerivad kvaliteedi ja suurepärase puhkuse. Kõik hotellitoad on varustatud kõige vajalikuga, mis on vajalik heaks peatumiseks. Ka toidu pärast pole vaja muretseda. Meie valikus olevad kinkekaardid sisaldavad hommiku- ja õhtusööki, mida serveeritakse Rootsi lauas. Hotelli "SPA Vilnius Druskininkai" buffet-restoran on kuulus oma rikkaliku ja tervisliku menüü poolest, mis on täis mitte ainult traditsioonilisi roogasid, vaid ka rikkalikult erinevaid gastronoomilisi muljeid ja elamusi.

Näiteks traditsiooniliste pühade ajal täieneb restorani menüü pidulike dzūkai roogade ja küpsetistega. Restorani kokad ei kasuta tootmisel hüdrogeenitud rasvu, püüavad kasutada võimalikult vähe jahu ning valmistada kõige tervislikumat ja maitsvamat toitu. "SPA Vilnius Druskininkai" hotellis serveeritakse hommikusöögiks tavaliselt puuvilju ja õhtusöögiks tervislikke magustoite, mis on valmistatud "SPA Vilnius Druskininkai" kondiitriäris.

Igal söögikorral pakutakse hotellikülalistele maitsta "SPA Vilnius Druskininkai" pagarite küpsetatud originaalretseptiga kukleid, leivamaiustusi ja küpsiseid. Kui jõuate hotelli "SPA Vilnius Druskininkai", saate mitte ainult suurepäraselt puhata, vaid ka einestada ja kogeda tõelist erinevate maitsetega gastronoomilist maiuspala.

Protseduurid SPA Vilnius Druskininkais

Hotelli "SPA Vilnius Druskininkai" suurim vara ja uhkus, mis meeldib igale selle hotelli külastajale, on mineraalvesi. Hotell tõestab, et tervise parandamiseks ja erinevate terviseprotseduuride nautimiseks pole vaja reisida välismaa kuurortidesse. Erinevate heade, raviomadustega vesi, ravimudavannid ning tervise- ja spaaprotseduurid ei jää oma kvaliteedi ja kasu poolest alla Euroopa kuulsamatele tervise- ja puhkekuurortidele.

Hotelli ümbritseb vapustava iluga loodus ning hotellis endas on säilinud vanad ravitraditsioonid - ravimudavannid, kinesioteraapia, mineraalvesi ja vertikaalvannid on olnud kasutusel ka varem ning nende kasulikkus on teada juba ammu. Meie sortimendis olevad kinkekaardid sisaldavad tavaliselt: eraarsti konsultatsiooni, mille käigus arst aitab valida õiged protseduurid ja annab täiendavaid soovitusi edasiseks raviprotsessiks, jõusaali ning ujula ja saunakomplekside külastust.

Erinevaid protseduure saab reeglina valida iga kingipakkumise juures olevast nimekirjast, nii saab iga hotellikülaline koostada endale sobiva programmi ja seda nautida. Meie kingivalikus olevate kinkevautšeri hoolitsuste nimekirjas on tavaliselt erinevad massaažid, ravivannid, liikumisteraapia, mineraalveeprotseduuride kursused jm. Tulge hotelli "SPA Vilnius Druskininkai" ja pärast terviseprotseduuride programmi läbimist sukelduge heaolu, meeldivate elamuste ja suurepäraste emotsioonide keerisesse!

Meelelahutus Druskininkais

Pärast kvaliteetset puhkust ja lõõgastavaid hooldusi on aeg lõõgastuda! Ja hotellis "SPA Vilnius Druskininkai" ja selle läheduses pole tõesti meelelahutusest puudust! Hotelli kõrval asuvas kohvikus saate mängida bowlingut või noolemängu. Nii saab hotellis sageli nautida elava muusika õhtuid, kuna hotelli restoranis korraldatakse sageli erinevaid üritusi ja elava muusika õhtuid.

Hotellis on ka lastetuba, kust leiab tegevust ja tegevust iga väike hotellikülaline. Samuti saate hotellist rentida jalgrattaid või elektrilisi tõukerattaid ja minna Druskininkais ringreisile. Druskininkais saab külastada erinevaid parke, muuseume, monumente, osaleda sagedastel üritustel või puudutada tükikest ajalugu skulptuure vaadeldes.

Võite proovida ka veekeskust, köieparki, ekskursioonirongi, golfiväljakuid, ekskursioone, lumeareeni, muusikalist purskkaevu või aurulaevaekskursioone Druskininkai linnas ja selle ümbruses. Üheks turismiobjektiks on tagurpidi maja, kus saab mitte ainult näha, kuidas elu tagurpidi pöörab, vaid ka neid suurejoonelisi hetki jäädvustada. Pärast Druskininkaisse jõudmist ja "SPA Vilnius Druskininkai" hotellis ööbimist leiab iga külaline endale huvitavat tegevust ning veedab oma vaba aega huvitavalt ja sisukalt.

SPA Vilniuse külastuse hind

Kinkekaart peatumiseks hotellis "SPA Vilnius Druskininkai" avaldaks muljet paljudele kingisaajatele. Igaüks meist tahaks ju üheaegselt suurepäraselt puhata, lõbusalt ja huvitavalt aega veeta, suussulavaid roogasid süüa ja tervist parandada, eks? Meie kinkekaartide valikust leiate pakkumisi, mis sobivad nii vallalistele kui paaridele. Kinkekaartide hinnad ööbimisega hotellis "SPA Vilnius Druskininkai" külastuseks algavad 178€.

Kui sellist summat kallimale kingituseks eraldada ei õnnestu, pole probleemi! Meie valikust saad osta ka kinkekaardi, mille hind algab 100€. Arvustused räägivad enda eest hotelli kvaliteedi ja selle külalistele pakutavate hüvede kohta. Küsimuste korral võite võtta ühendust meiega või otse hotelliga, mille aadress on toodud kontaktide rubriigis. Soovime teile ja teie lähedastele head puhkust, huvitavat ja sisukat äraolemist, suurepärast gastronoomilist elamust ja tervisega seotud eeliseid hotellis "SPA Vilnius Druskininkai".