facebook
Enim-müüdud elamuskingitus
Näita veel
Uusimad pakkumised
Näita veel

Kõik kingitused ja kingiideed

Kust leida ideaalne kingitus kallimale, pereliikmele või sõbrale? KingitusteSaar.ee on elamuskingituste kaubamaja, kust leiate parimad kingiideed nii oma sõpradele, lähedastele kui ka iseendale. Hakake nüüdsest tõeliseks kingi-guruks ning valige siit originaalseid kingitused ja parim meelelahutus.

Kas õige kingi leidmine tundub alati keerulise ülesandena? Kas tahaksite oma lähedastele kinkida midagi, mis pakuks erakordselt palju rõõmu ning jätaks kingisaajale kustumatuid mälestusi? KingitusteSaar.ee lehelt leiate enam kui 1000 põnevat kingiideed ja meelelahutuspakkumist Eestis, Lätis ja Leedus. Tänu mugavale veebipoele on kingituste leidmine mugav ja kiire ning saate seda teha rahulikult kodust lahkumata. Iga päev üllatame Teid ka uute eripakkumistega, et lisaks aja säästmisele oleks kingi tegemine ka võimalikult rahakotisõbralik.

Meie meeskond koosneb professionaalsetest kingiekspertidest, kes teavad, mis on parim meelelahutus. Tänu mitmekülgsele kingivalikule tagame, et kingitus tooks rõõmu ja avaldaks muljet ka kõige nõudlikumale kingisaajale. Kui olete kingi valikul hätta jäänud, saate alati nõu küsimiseks pöörduda meie konsultantide poole.

Kingituste ostmine pole kunagi varem nii lihtne ja muretu olnud! KingitusteSaar.ee veebipoest leiate kiirelt ja mugavalt üles kogu vajaliku info tellimuse vormistamise ja kingi kohaletoimetamise kohta. Kes kingi tegemisega hiljaks on jäämas või soovivad kinki võimalikult ruttu kätte saada, soovitame kättetoimetamise viiks valida e-kinkekaardi, mis jõuab Teie e-mailile pärast ostu sooritamist vähem kui 1 minutiga.

Miks osta kingitus KingitusteSaar.ee kingikaubamajast?:

 • meie meeskond koosneb kogenud kingiekspertidest, kelle eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetset meelelahutust;

 • teeme koostööd rohkem kui 300 erineva teenusepakkujaga ning valikus on enam kui 1000 erinevat meelelahutuskingitust;

 • vaid meilt leiate parimad meelelahutuskingitused Eestis, Lätis ja Leedus;

 • e-kinkekaart laekub Teie e-mailile vähem kui 1 minutiga;

 • pakume ostetud kinkekaartidele ümbervahetamise või tagastamise võimalust.

Kingitustesaar.ee Google 4.9 / (21)
 • Relika Lind
  2024-02-12
  Väga kiiresti vormistatud ja tasuta kohaletoimetamine.
 • Sirje Altsepp
  2023-08-28
  Tere Kingitustsaar ! Väga segane see asi , nägin suurt vaeva kui saan siin asjale pihta....kui vahetasin oma meil aadressi... Tänan ! Head pakkumisi Teie poolt mulle !
 • Viktoria Katrium
  2022-12-16
  Väga rikkalik valik erinevaid kingitusi, mugav tellida ja suur valik tarneviise. Olen tellinud mitmed kinkekaardid ja alati väga rahul olnud nii teeninduse kui pakkumistega.
 • Hanna-liisa Remiküll
  2020-10-29
  Väga mugav koduleht ja palju erinevaid pakkumisi. Leidsin väga hea kingiidee, soovitan!
 • Laura Blazevica
  2020-10-29
  I was looking for a service that could deliver a gift to a family members in Estonia, and found KingitusteSaar. Thank you very much for your work! I quickly found best gift, placed order easily and within a few days I alreday received a call from family member with thanks for the beautiful and pleasant gift.