facebook

Naha fotonoorendamine ja sügavpuhastamine valguse ja värviga Tallinn

Keset Telliskivi Loomelinnaku saginat, peamaja viimase korruse lõpus asub õdus salong, kust võib leida tõhusat turgutust kehale ja leebet rahunemist meeltele. Salong on avatud kogu töönädala; kui leiame vaba aja, saame broneerida ka lühikese etteteatamisega. Pakume klassikalisi ja tai massaaže, selja-, kaela-, pea-, kõhu-, jala-, šokolaadi-, laavakivi- ja aroomimassaaže, kupu- ja valgusteraapiat, ainevahetust kiirendavat kogu keha hooldust ning acunovat. Beebiootel naised on oodatud just neile mõeldud tai massaaži.

Valgusravi on suurepärane täiendus nahahoolduses. Valgusravi toetab keha regeneratiivseid ja tasakaalu taastavaid võimeid. Kui valgust suunata kudedesse, hakkab valguse energia soodustama bioloogilisi protsesse organismis, mis omakorda parandavad ja tõhustavad keha funktsioone. Käivitub n-ö enesetervendamise protsess. Nahka aitavad puhastada Light Fluid emulsioon ja Balancing geel, mis jõuavad valguse toimel naha sügavamatesse kihtidesse. 1. etapp-nahk puhastatakse Light Fluid emulsiooniga, mis valmistab ühtlasi naha protseduuriks ette. Seejärel piserdatakse Oxy Spray vett ja valgustatakse sinise läätsega 4-6 minutit. 2. etapp - regeneratsioon - vereringe ja lümfitalituse stimuleerimine, nahakudede taastamine ja ainevahetuse toetus nahakudedes. Naha pinnale kantakse Balancing geel ja valgustatakse oranži läätsega 8 minutit. NB! Tundliku naha või kapillaaride ohu korral (kuperoosne näonahk, rosaatsea), kasutatakse rohelist läätse. 3. etapp-protseduuri lõpetamiseks pihustatakse Oxy Spray vett ja valgustatakse universaalse läätsega 4-6 minutit. Peale protseduuri kantakse nahale jojoobi õli või muud antud nahale sobivat õli. Kuna protseduur on ohutu, võib seda korrata kasvõi iga päev. Valgusravi parandab naha värskust ja tekstuuri, silub peeni jooni, arme ja kortse, tekitab lõõgastuse ja heaolutunde, seoses naha noorenemisega paraneb enesetunne, soodustab mikrovereringet, harmoniseerib ainevahetusprotsesse, tugevdab inimese kaitsesüsteeme. Leevendab: ainevahetushäired, akne, immuunsüsteemi nõrkus, nahaprobleemid, stress, verevarustushäired, vähene energia, ülepinge. Broneeringut on võimalik muuta hiljemalt 24 tundi enne kokku lepitud aega.

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 45-minutiline valguse ja värvi teraapia ühele

Tähtis:

Broneeringut on võimalik muuta hiljemalt 24 tundi enne kokku lepitud aega.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Hellad kolumatsid, Telliskivi 60 A/3, Tallinn või Aadu talu, Kolu küla, Türi vald, Järvamaa
Kestvus: 45 min.
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Nägu ja pea
Riik: Eesti
Linn: Tallinn, Türi
Regioon: Harju maakond, Järva maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

45,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +45

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Hellad Kolumatsid
+372 56956505; massaaz@helladkolumatsid.ee
Google 4.9 / (14)
 • Профессиональный массаж, 40мин 22€ После сеанса стало легче, уменьшилась боль в плечевом поясе. Надо несколько сеансов.
 • Тайский массаж был просто супер, это то, что не хватает перед классическим массажем. Каждое утро бы такую процедуру ?
 • Была на массаже для беременных. Очень понравилось, качественный массаж. Тело действительно хорошо отдохнуло, стала чувствовать себя намного лучше! Однозначно рекомендую! ?
 • Mul on suurim heameel, et olen leidnud massööri, kes on äärmiselt professionaalne ja suudab läheneda kliendile personaalselt. Olen olnud püsiklient juba paar aastat, kuid siiani suudab massöör üllatada mind uute võtetega, on tore kui inimene soovib ennast valdkonnas täiendada ja pühendub sellesse kirega.
 • Asjatundlikud massöörid, kliendikeskne ja -sõbralik suhtumine, väga tõhus massaaž.
Kommentaarid