facebook

Lõõgastav india Champi peamassaaž Tallinn

TASUTA pakendamine ja kohaletoimetamine

Pakkumise kirjeldus

Keset Telliskivi Loomelinnaku saginat, peamaja viimase korruse lõpus asub õdus salong, kust võib leida tõhusat turgutust kehale ja leebet rahunemist meeltele. Salong on avatud kogu töönädala; kui leiame vaba aja, saame broneerida ka lühikese etteteatamisega. Pakume klassikalisi ja tai massaaže, selja-, kaela-, pea-, kõhu-, jala-, šokolaadi-, laavakivi- ja aroomimassaaže, kupu- ja valgusteraapiat, ainevahetust kiirendavat kogu keha hooldust ning acunovat. Beebiootel naised on oodatud just neile mõeldud tai massaaži.

Champissage ehk india peamassaaž on üks iidsest Ayurveda ravimise süsteemist. Champissage ehk hingemassaaž on spetsiaalselt loodud peamassaaž, mis hõlmab just lääne inimesele vajalikke võtteid. Tegemist on protseduuriga, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi kogu pea, kael, õlad ja soovi korral ka nägu. Massaaž toimub istuvas asendis, palume juuksed eelnevalt läbi kammida. Lisaks tuleks teada anda juuksepikendustest ning allergiatest (õlide kasutamise korral). Massaaži sooritatakse erinevate õlide või looduslike ürdisegudega. Õlide kasutamisel lähevad juuksed n-ö märjaks. Seetõttu on soovitatav külmal ajal kaasa võtta peakate, muidu võib peale massaaži külmetuda. Õli tasub hoida peas 2-24 tundi. India peamassaaž lõdvestab, leevendab peavalu, väsinud silmi ja kohinat kõrvades. Peale massaaži muutuvad juuksed tervemaks, paraneb ainevahetus ja lümfiringe ning mõtlemis- ja keskendumisvõime. Lisaks tasakaalustub kesknärvisüsteem ning vähenevad pinged kaelal ja õlgadel. 

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 45-minutiline Champi peamassaaž;

Tähtis: Enne teraapiat tuleks arstiga konsulteerida juhul kui Teil on: probleemid vererõhuga, epilepsia, kasvajad, ateroskleroos, põletikud, ajuvereringe häired, rasedus (3 – 4 esimest kuud), operatsioonijärgsed tursed, nihkunud kaelalülid, osteoporoos ja psoriaas. Enne ja pärast massaaži on soovitatav juua vett. Vähemalt viis tundi enne massaaži ei tohi tarbida alkoholi. Broneeringut on võimalik muuta hiljemalt 24 tundi enne kokku lepitud aega.

Pilt on illustreeriv.

Pakkumise info

icon place
Asukoht: Hellad kolumatsid, Telliskivi 60 A/3, Tallinn või Aadu talu, Kolu küla, Türi vald, Järvamaa
icon time
Kestvus: 45 min.
icon person
Osalejate arv: 1
icon clothes
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
icon calendar
Kehtib kuni: Kink kehtib 12 kuud
icon sun
Hooaeg: Aastaringselt
icon massage
Hoolduse tüüp: Nägu ja pea
icon place
Riik: Eesti
icon place
Linn : Tallinn, Türi
icon place
Regioon: Harju maakond, Järva maakond
icon info
Varajane registratsioon kohustuslik: Kontaktinfo näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Hellad Kolumatsid

25,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 k.
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Hellad Kolumatsid
+372 56956505; [email protected]

Kommentaarid