facebook

Lõõgastav india Champi peamassaaž Tallinn

Kinkekaardi tasuta kohaletoimetamine!

Keset Telliskivi Loomelinnaku saginat, peamaja viimase korruse lõpus asub õdus salong, kust võib leida tõhusat turgutust kehale ja leebet rahunemist meeltele. Salong on avatud kogu töönädala; kui leiame vaba aja, saame broneerida ka lühikese etteteatamisega. Pakume klassikalisi ja tai massaaže, selja-, kaela-, pea-, kõhu-, jala-, šokolaadi-, laavakivi- ja aroomimassaaže, kupu- ja valgusteraapiat, ainevahetust kiirendavat kogu keha hooldust ning acunovat. Beebiootel naised on oodatud just neile mõeldud tai massaaži.

Champissage ehk india peamassaaž on üks iidsest Ayurveda ravimise süsteemist. Champissage ehk hingemassaaž on spetsiaalselt loodud peamassaaž, mis hõlmab just lääne inimesele vajalikke võtteid. Tegemist on protseduuriga, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi kogu pea, kael, õlad ja soovi korral ka nägu. Massaaž toimub istuvas asendis, palume juuksed eelnevalt läbi kammida. Lisaks tuleks teada anda juuksepikendustest ning allergiatest (õlide kasutamise korral). Massaaži sooritatakse erinevate õlide või looduslike ürdisegudega. Õlide kasutamisel lähevad juuksed n-ö märjaks. Seetõttu on soovitatav külmal ajal kaasa võtta peakate, muidu võib peale massaaži külmetuda. Õli tasub hoida peas 2-24 tundi. India peamassaaž lõdvestab, leevendab peavalu, väsinud silmi ja kohinat kõrvades. Peale massaaži muutuvad juuksed tervemaks, paraneb ainevahetus ja lümfiringe ning mõtlemis- ja keskendumisvõime. Lisaks tasakaalustub kesknärvisüsteem ning vähenevad pinged kaelal ja õlgadel. 

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 45-minutiline Champi peamassaaž

Tähtis:

Enne teraapiat tuleks arstiga konsulteerida juhul kui Teil on: probleemid vererõhuga, epilepsia, kasvajad, ateroskleroos, põletikud, ajuvereringe häired, rasedus (3 – 4 esimest kuud), operatsioonijärgsed tursed, nihkunud kaelalülid, osteoporoos ja psoriaas. Enne ja pärast massaaži on soovitatav juua vett. Vähemalt viis tundi enne massaaži ei tohi tarbida alkoholi. Broneeringut on võimalik muuta hiljemalt 24 tundi enne kokku lepitud aega.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Hellad kolumatsid, Telliskivi 60 A/3, Tallinn või Aadu talu, Kolu küla, Türi vald, Järvamaa
Kestvus: 45 min.
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Nägu ja pea
Riik: Eesti
Linn: Tallinn, Türi
Regioon: Harju maakond, Järva maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

45,00 €

  • Registreeritud liikmed saavad punkte: +45

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Hellad Kolumatsid
+372 56956505; massaaz@helladkolumatsid.ee