facebook

Teraapiline Detox Chi kõhumassaaž Tallinn

TASUTA pakendamine ja kohaletoimetamine

Pakkumise kirjeldus

Keset Telliskivi Loomelinnaku saginat, peamaja viimase korruse lõpus asub õdus salong, kust võib leida tõhusat turgutust kehale ja leebet rahunemist meeltele. Salong on avatud kogu töönädala; kui leiame vaba aja, saame broneerida ka lühikese etteteatamisega. Pakume klassikalisi ja tai massaaže, selja-, kaela-, pea-, kõhu-, jala-, šokolaadi-, laavakivi- ja aroomimassaaže, kupu- ja valgusteraapiat, ainevahetust kiirendavat kogu keha hooldust ning acunovat. Beebiootel naised on oodatud just neile mõeldud tai massaaži.

Chi Nei ehk teraapiline toksiinidest puhastav chi massaaž on hiina ravimassaaž, mis põhineb hiina traditsioonilisel meditsiinil. Detox Chi kõhumassaaži juured ulatuvad taostlike munkade kloostrisse. Sealsed mungad kasutasid meetodit keha puhastamiseks ja tugevdamiseks, et saada rohkem energiat vaimsete praktikatega tegelemiseks. Massaaži on hõlmatud Qi Gongi ja Tai Chi tehnikaid. Teraapilist Detox Chi kõhumassaaži on edasi arendanud Taimaal elav hiina taoist ja Chi-Kungi meister Mantak Chia. Massaaži käigus töödeldakse peamiselt siseelundeid ümbritsevaid sidemeid. Vanade blokeeringute vabastamiseks kasutatakse palju erinevaid häälega hingamisi. Tänapäeva kiirest elustiilist tulenev stress, pinge ja negatiivsed emotsioonid kapselduvad kõhtu ja tekitavad erinevaid probleeme. Stress peidab ennast just kõhus. Chi Nei Tsang massaaž aitab seda vabastada. Vabastades blokeeringust organid, lahenevad ka soolestiku probleemid. Inimene saab tagasi oma loomuliku tasakaalu ja tunneb end rahuliku ja toimekana.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 60-minutiline teraapiline kõhumassaaž;

Tähtis: Kõhumassaaž ei sobi juhul kui teil on: rasedus, emakasisene spiraal, menstruatsioon, kõhulahtisus, kõrge vererõhk, palavik, kasvajad, liigne nõrkus, hiljutine kõhuoperatsioon. Massaaži tulles on soovitatav kaks tundi enne mitte süüa. Broneeringut on võimalik muuta hiljemalt 24 tundi enne kokku lepitud aega.

Pilt on illustreeriv.

Pakkumise info

icon place
Asukoht: Hellad kolumatsid, Telliskivi 60 A/3, Tallinn või Aadu talu, Kolu küla, Türi vald, Järvamaa
icon time
Kestvus: 1 h
icon person
Osalejate arv: 1
icon clothes
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
icon calendar
Kehtib kuni: Kink kehtib 12 kuud
icon sun
Hooaeg: Aastaringselt
icon massage
Hoolduse tüüp: Terve keha
icon place
Riik: Eesti
icon place
Linn : Tallinn, Türi
icon place
Regioon: Harju maakond, Järva maakond
icon info
Varajane registratsioon kohustuslik: Kontaktinfo näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Hellad Kolumatsid

30,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 k.
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Hellad Kolumatsid
+372 56956505; [email protected]

Kommentaarid