facebook

Sügavalt soojendav laavakivi massaaž Tallinn

TASUTA pakendamine ja kohaletoimetamine

Pakkumise kirjeldus

Keset Telliskivi Loomelinnaku saginat, peamaja viimase korruse lõpus asub õdus salong, kust võib leida tõhusat turgutust kehale ja leebet rahunemist meeltele. Salong on avatud kogu töönädala; kui leiame vaba aja, saame broneerida ka lühikese etteteatamisega. Pakume klassikalisi ja tai massaaže, selja-, kaela-, pea-, kõhu-, jala-, šokolaadi-, laavakivi- ja aroomimassaaže, kupu- ja valgusteraapiat, ainevahetust kiirendavat kogu keha hooldust ning acunovat. Beebiootel naised on oodatud just neile mõeldud tai massaaži.

Kivimassaaž oli tuntud Hiinas, Indias ja mujal Aasias, samuti ka indiaanlaste seas Ameerikas, kõikjal, kus leidub laavakive. Laavakivid on tänu suurele rauasisaldusele väga head kuumuse hoidjad. Kivid soojendatakes enne kasutamist vees, nii ärkab nendes asuv ürgne jõud. Hellad Kolumatsid kasutavad looduslikult jões lihvitud Peruu laavakive ja rohelisi jadeiit kive, Frantsila ürdiõli ning naturaalseid eeterlikke õlisid. Protseduuris on ühendatud erinevate rahvaste käsitlused energiakanalite ehk meridiaanide, akupunktuuri punktide ning tšakrate mõjutamisest kividega ja käsimassaaž. Kehal asuvatele tšakratele asetatakse eelnevalt soojendatud laavakivid, iga tšakra ehk organismi energiakeskus on seotud konkreetse organsüsteemi, sisenõristusnäärmete ja emotsioonidega. Emotsioonid võivad mõjutada tšakraid ning nende kaudu vastava organi energiaringlust sellisel määral, et tervisehäire võib väljenduda füüsilisel tasandil. Soojusega aktiveeruvad energiakanalid ja vabanevad energiablokid, tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalustub. Selle tagajärjel omakorda kaovad lihaspinged, laienevad veresooned, tasakaalustub seede-, ainevahetus- ja hormonaalsüsteem. Oma sügavalt lõdvestava toime tõttu on see massaažiliik eriti tõhus depressiooni, stressi ja üleväsimuse korral. Peale energiakeskuste mõjutamist kas jadeiidi või laavakividega masseeritakse keha üleni kividega. Lõpetuseks asetatakse igale energiakeskusele tema olemusega paremini sobiv poolvääriskivi, selleks et teda õige energeetilise laenguga veelgi tugevdada. 

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 100-minutiline sügavalt soojendav laavakivi massaaž;

Tähtis: Kivimassaaž ei sobi, kui teil on: kõrge vererõhk, insuldi oht, ägedad nahahaigused, palavik või põletikulised haigused, rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, viirus- või nakkushaigused, pahaloomulised kasvajad, diabeet ehk suhkruhaigus, rasedus. Broneeringut on võimalik muuta hiljemalt 24 tundi enne kokku lepitud aega.

Pilt on illustreeriv.

Pakkumise info

icon place
Asukoht: Hellad kolumatsid, Telliskivi 60 A/3, Tallinn või Aadu talu, Kolu küla, Türi vald, Järvamaa
icon time
Kestvus: 1 val. 40 min.
icon person
Osalejate arv: 1
icon clothes
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
icon calendar
Kehtib kuni: Kink kehtib 12 kuud
icon sun
Hooaeg: Aastaringselt
icon massage
Hoolduse tüüp: Terve keha
icon place
Riik: Eesti
icon place
Linn : Tallinn, Türi
icon place
Regioon: Harju maakond, Järva maakond
icon info
Varajane registratsioon kohustuslik: Kontaktinfo näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Hellad Kolumatsid

50,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 k.
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Hellad Kolumatsid
+372 56956505; [email protected]

Kommentaarid